Web Tasarımı » Web Sitesi Tasarımı Kurma Karşıyaka Web Tasarım, web tasarımı oluşturma, web sitesi tasarımı kurma nedir ve nasıl yapılır,Profesyonel web tasarım özelliklerini burada bulabilirsiniz.
Web Tasarımı » Web Sitesi Tasarımı Kurma
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Bülent Ecevit Cd. 6753/19 Sk. Karşıyaka/İzmir +90 212 212 35 17 Karşıyaka Web Tasarım Logo

Web Tasarımı

Web Tasarımı Karşıyaka Web Tasarım, web tasarımı oluşturma, web sitesi tasarımı kurma nedir ve nasıl yapılır,Profesyonel web tasarım özelliklerini burada bulabilirsiniz.
,  Ana Kategori : Web Tasarımı,  Kategori :  Web Tasarım  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
Bülent Ecevit Cd. 6753/19 Sk. Karşıyaka/İzmir +90 212 212 35 17 Karşıyaka Web Tasarım

Karşıyaka Web Tasarım Logo

Karşıyaka Web Tasarım

Web Tasarımı,  artık sadece tasarım ve kodlama bilgisi ve deneyimi olan şahıs ve şirketlerin değil, başta pazarlama ve marka departmanın da müdahil olacağı ve en önemlisi yeni stratejik proje fikri kapsamında ve tüm birimlerin katılım ve katkısıyla web tasarımların oluşturulması gerekmektedir.

Karşıyaka Web Tasarım | Web Siteleri Oluşturma


Buradaki en önemli ve kritik soru ise  “web siteleri Oluşturma” nasıl olmalı sorusudur.

Bu soruya yüzlerce yanıt verebiliriz. İşte en son web yazılım teknolojileriyle kodlanmalı,  ayırt edici web sayfası görselleri olmalı, kolay erişebilir, başta google olmak üzere arama motoru optimizasyonu (Seo Danışmanlığı), responsev tasarım (Mobil ve tablet cihazlara uyumlu), yanı sıra mümkün ise google  amp özel mobil web sitesi,  ürün ve şirketi anlatan içerikler vs. onlarca soru sorabilir ve bunlara kendimizce onlarca cevap verebiliriz. Hatta bu soruları internette arattığımızda da aslında hepsinin de birbirine çok benzer yüzlerce aynı cevaplar olduğunu da görebiliriz.

O halde soru ve cevaplar aynı ve/veya çok benzer ise, sizin web sitesinin en önemli özelliği olan tercih edilebilir ayırt edici ve özgün Profesyonel Web Sitesi  geliştirmeniz çok da kolay olmayacaktır.

Dahası teknolojiler, trendler, talepler sürekli değişiyorken, üstelik farklı sektörlerde, farklı ürün ve hizmetlere bir kaç kişinin çalıştığı bir web tasarım şirketlerinin tümüne ayırt edici ve tercih edilebilir web site tasarım projeleri geliştirmesi de oldukça güçtür. Yani bir web tasarımcı tüm sektörler için ürün ve şirket lansmanı yapabilecek yeteneklerde olması da beklenmemelidir.

Ayrıca şu anda çoğu web tasarım firmaları, bir başka müşterisine tasarladığı web tasarım sayfasını küçük değişiklikler yaparak diğer müşterine de sunmaktadır. Dahası örneğin Karşıyaka' da bulunan  tekstil sektöründeki bir marka ve/veya ürün için tasarlanan bir web sitesi tasarımın, renkleri ve bir iki küçük ilave değişiklik yapılarak yine Karşıyaka' daki gıda sektöründeki bir başka marka ve/veya ürün için de tasarlanmakta ve kullanılmaktadır. Aynı sektör için bile ayırt edicilik sağlamak mümkün değilken aynı web sitesini birbirinden farklı sektörlerdeki farklı ürün ve şirketler için aynı ve/veya birbirine benzer binlerce web sayfası satılmakta ve kullanılmaktadır.

O halde bu kez,  bu gerçekleri göz ardı etmeden bizler ne yapacağız, nasıl bir profesyonel web tasarım  planlayacağız,, web tasarım oluşturma temel tercihlerimiz önceliklerimiz neler olacak, hangi web tasarım firmalarını tasarımcıları tercih edeceğiz bu sorulara yanıt bulmamız gerekir?

Bu kez de  haklı olarak Karşıyaka Web Tasarım firmasının tüm bunlara karşın neler yaptığı ve diğer web tasarım şirketlerinden farkının ne olduğu ve size nasıl katkı sunabileceği ilişkin sorularınız olacaktır.

Bu ve buna benzer tüm sorularınıza içtenlikle yanıt vereceğiz.


Karşıyaka Web Tasarım olarak nasıl çalıştığımızı, neler yapabildiğimizi, vaatlerimizi, yeteneklerimizi, yaptığımız projeleri de referans göstererek sizlere aktarmaya çalışacağız.

Marka Şehir Karşıyaka” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız Marka Tescil Ücreti ve Tasarım Tescil Ücretleri başlıklı yazılarımızı ve Kampanyalarımızı incelemenizi öneriyoruz. Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo tasarım, com tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette  yer alabilirsiniz. Online Tescil sayfamıza BURADAN inceleyebilirsiniz.
 

Karşıyaka Web Tasarım |  Web Sitesi KurmaKarşıyaka Web Tasarım, öncelikle internet sitesi kurmak isteyen müşterisini iyi dinler.  web sitesi kurma için neler yaptığını, nereye varmak istediğini, neler istediğini can kulağıyla dinler. Sonra şirket ve markayı fizibilite eder. Daha sonra da sektör ve rakipleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapılır ve bunlar yazılı rapor halinde ilgili marka departmanına iletir.

Bu web sitesi kurma  ön hazırlık raporu üzerine marka departmanı mevcut trendlerini ve gelecekte ön gördüğü trendler ışığında yenilikçi bir Web Sitesi Tasarımı projesi hazırlar.


İştiraki olduğumuz Etkin Patent, çözüm ortağımız olan Karşıyaka Patent ve Karşıyaka Web Tasarım firmasının da en büyük yeteneği paket Web Sitesi Kurulum proje hazırlama ve uygulama yetenekleridir.

Bu inavosyon proje sadece bir web sitesi projesi değil, markanın geleceğini kurgulayan bir markalaşma projesidir. Her ne kadar müşterinin istediği sadece web sitesi projesidir ama sonraki aksiyonları planlanmadığında  web sitesi kurulumu projesi istenilen verimlilikte ortaya çıkmayacağı gibi sonraki aksiyonlarla senkorisyan kurulması zor olacak ve web tasarım için harcanan emek ve ücretlerde belki de kısa bir süre sonra heba olacaktır.

Karşıyaka Web Tasarım, müşterisi adına geleceği kurgulayan  yaratıcı konumlandırma projesi sayesinde hem müşterisinde o günkü ihtiyacı olan web sitesi projesini hazırlar hem de sonraki olası örneğin marka tescil dahil markalaşmasına katkı sunacak marka danışmanlığı, Ar-Ge departmanı yoluyla Patent veya Faydalı Model geliştirme, ürün ve ambalaj tasarımlarının geliştirilmesi, kalite yönetim sistemlerinin entegrasyonu, Hukuki danışmanlık vb. hizmetlerinin günü geldiğinde uygun koşullarda ve her iki tarafı da memnun edecek şekilde kaliteli ve verimli hizmetlerin verilebileceği altyapısını da hazırlamış olmaktadır.

Yani ister komple paket bir Web Sitesi Kurulumu projenin bütünü  ve/veya bu bütünün bir parçası olsun, projenin başlangıcında tümü için paket proje niteliğinde çalışma yürütülmektedir.

Marka Şehir Karşıyaka” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı ve  logo tasarım projeleri “Karşıyaka Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza ve yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulmaktadır.  
 

Karşıyaka Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımıİştiraki olduğumuz Etkin Patent ve Karşıyaka Web tasarım hazırlanan yaratıcı projeye uygun web sitesi tasarımı başlangıcında web sitesi ara yüz tasarımını tek veya bir iki kişi tarafından hazırlanmasından ziyade bünyesinde çalışan tasarımcılar, freelancer çalıştığı tasarımcılar ve hızla gelişen, yetenekli tasarımcıların geliştirdiği uluslararası tasarım networkundaki tasarımcı kaynaklarından yararlanarak projeye en uygun web sitesi tasarımı arayüz kombinasyonu hazırlanmaktadır.

Aslında Web sayfası tasarımın ara yüzünün tek bir kişi tarafından hazırlanmasından ziyade konumlandırılan projeye uygun tasarımların birleşiminin hazırlanması çok daha önemlidir.

Önemli olan ürün ve şirketin nihai tüketiciler tarafından imaj dahil arzuladığınız şekilde algılanması olduğuna göre, amacınıza en uygun ve geri dönüş sağlayacak sunumun seçilmesi gerekir.

Dahası hemen herkes her gün binlerce reklama maruz kalınması, aradığı ürün ve hizmete kısa süre içinde ulaşma isteğini de doğurduğunu göz önünde bulundurursak bir şekilde web sayfanıza gelen kullanıcının  ilk birkaç saniyede ilk algısı sayfada kalmasına veya ayrılmasına neden olmaktadır. O halde web sitesi ara yüzünün öncelikle o anda tüketicin zihninde yer eden ürün veya şirketin gücünü, kalitesini, vaatlerini taşıyan özelliklerde olmalıdır ki tüketicide asıl aradığı ürün veya hizmetlerin bu sayfada olabileceği kanaati oluşmalıdır.

Bunu basit bir örnekle açıklarsak; kişiler birbirlerinden farklı olarak, aynı kıyafetlerle fakat kıyafeti değişik bir iki küçük aksesuarla kombin edilebilir ve bunların bir kısmı dikkat çekici olurken diğerleri hiç dikkat çekmeyebilir.

İşte Karşıyaka Web Tasarım' da öncelikle hedeflenen kitlenin ortalama gelir, eğitim, sosyal durumu, statü vb. özelliklerini göz önünde bulundurarak en kısa ve etkili şekilde sunum özelliklerine sahip, tek bir tasarımcının hazırladığı web tasarım ara yüzünü tercih edebileceği gibi, çoğunlukla ve tercihen  konusunda uzman ve deneyimli tasarımcılarla hazırlanmış birden çok web tasarımcılarla hazırlanmış web tasarım ara yüzlerinin ayrı ayrı modüllerini kombin ederek, yaratıcı ve ayırt edici, marka ve şirketin gücü ve algısını en uygun ve hızlı bir şekilde sunan kurumsal web tasarım ara yüz kombinasyonlarını hazırlar.

Dahası bu kombinasyonlar marka, şirket ve ürünü farklılaştırdığı gibi, benzer özelliklerdeki tek başına hazırlanan proje bütçelerinden çok daha düşük bir bütçe ile çözümlendiğinden her iki taraf içinde ciddi kazanımlar sağlamaktadır.

Karşıyaka Web Tasarım | Web Tasarım AjansıKarşıyaka ve çevre illerde faaliyet gösteren Karşıyaka Web tasarım ajansı, kurumsal web sayfa tasarımlarını markalaşma projesi kapsamında konumlandırmaktadır. Aksi takdirde yaratılmak istenen marka algısından daha farklı bir algı oluşabilir ve bunun sonucunda markalaşmaya da zarar verebilir.

Web tasarım ajansı; şirketleri zaman, mekan, bütçe ve insan kaynakları varlıkları bütüncül hazırlanmış bir projenin tümden ve aynı zamanda uygulama şartları o anda uygun olmayabilir. Ancak iyi hazırlanmış bütüncül bir yenilikçi projenin olanaklar ölçüsünde adım adım uygulanması halinde hedeflere daha kolay ulaşılabilir.

Karşıyaka Web Tasarım Ajansı olarak; her şirket, firma için gelecek öngörüsü üzerine konumlandırdığı yaratıcı fikirlerle hazırladığımız projeleri, şirketlerin mevcut kaynakları da göz önünde bulundurarak adım adım uygulamaktadır.

Dolayısıyla iştiraki olduğumuz Etkin Patent, çözüm ortağımız Karşıyaka Patent ve Karşıyaka  Web Tasarım olarak müşterimiz olan şahıs ve firmaların o günkü koşullarda web tasarım için ayrılan bütçe olanakları ölçüsünde en verimli ve yatırımın karşılığını fazlasıyla alabilecek yenilikçi projeler hazırlamaktadır. İyi bir proje mutlaka pahalı bir proje olması gerekmez, önemli olan mevcut bütçe ile çok ucuz ama mümkün olan en verimli projenin hazırlanmasıdır. 


Karşıyaka Web Tasarım | Profesyonel Web Tasarım


Profesyonel web tasarım projelerinde şirket, marka ve ürünlerin sunum şekilleri oldukça önemlidir. İnsanların sürekli ve her gün binlerce markanın reklamlarına maruz kalması nedeniyle, tüketicilere hemen fark edilebilecek inceleme değer en önemli unsurlar web tasarım sayfanızda öncelikli olarak sunulmalıdır.

Büyük ve tanınmış markalar tüketicilere sadece iletilmesi gereken en önemli mesajı ileten reklamlar yayınlayarak hedef kitleye kolay ulaşırken,  küçük ve orta ölçekli firmalar ise bir çok şeyi bir arada sunma istemleri nedeniyle ortaya çıkan karışık mesajlar nedeniyle hedef kitlelerine ulaşamaz ve küçük de olsa harcanan ücretler ve büyük emekler çoğunlukla heba olur.

Örneğin yüksek bir binanın tüm cephesine yayılmış bir banka reklamında sadece marka ismi ve tek bir mesaj bulunmaktadır. Marka tanınmış olmasına ve kampanyasında farklı unsurlar olmasına rağmen tek bir mesajı öne çıkarılarak dikkat çekmek istenir ve bunda da başarılı olur. Oysa küçük ve orta ölçekli şirketlerin bırakın reklam materyalleri kartvizitlerinde bile onlarca isim, şekil ve ifade yer almaktadır. Doğal olarak bir çok unsurun bir arada sunulması dikkat çekmeyeceği gibi şirket ve markanın gücünü de oldukça zayıflatmaktadır.

Onun için Profesyonel web tasarım sayfalarında öne çıkarılacak mesaj ve diğer unsurların seçilmesi ve sunum şekilleri oldukça önemlidir. Tüketicilerin aradığı bilgi veya ürüne anında ulaşma istekleri nedeniyle bir şekilde profesyonel web sitenize gelen kullanıcının dikkati ve güveni oluşmalı ki önce sayfada kalması sağlanmalı sonrasında ürün ve hizmetin sunulması planlanmalıdır.

Karşıyaka Web Tasarım görsel bütünlük sağlayarak güçlü marka algısı yaratan profesyonel web tasarım projelerinde şirket, marka, ürün ve hizmetlerinizi de en uygun formatta sunarak ayırt edici ve tercih edilir olmanızı sağlamaktadır.


Karşıyaka Web Tasarım | Web Sitesi Yazılım


Web sitesi yazılım mutlaka dinamik olmalıdır. Hemen herkesin kolay veri ekleyebilecek, düzenleyebilecek kolay yönetilebilir bir panele sahip olmalıdır.

Web sitesi tasarım ara yüzleri markanın en önemli vitrini olduğundan kimi durumlarda kısmen ve bazen de tümden yeniden tasarlanabileceği ve bu yenilemelerin kolay entegre edilebileceği web tasarım kodlamasına sahip olmalıdır.

Web tasarım sayfanızda yer alan ürün resimleri, diğer görseller ve içerikler arama motorları tarafından indekslenir ve bu içeriklerle alakalı arama motorlarında yapılan aramalarda bir şekilde sayfanıza gelmiş ziyaretler yani hitler oluşturur. Dolayısıyla onlarca kez web sayfa tasarımları değişse bile web sitesi yazılım sisteminin değişmeden devam edebileceği yapıda olmalıdır.

Web sitesi yazılımlarında kullanılmayacak modüller ve hiçbir getirisi olmayacak ama hazırlanmasında maliyet oluşturan yazılım modülleri olmamalıdır.

Karşıyaka Web Tasarım, markalaşma, satış ve pazarlama stratejilerine uygun, kolay kullanılabilir ve revize edilebilir özelliklerdeki web tasarımlara uygun web sitesi yazılımlar hazırlamaktadır.

SONUÇ : Yaptığımız projeler, referanslarımız ekibimiz, her bir konusunda uzman çözüm ortaklarımızla özgün ayırt edici ve sizlere yatırımın fazlasıyla karşılığını alabileceğiniz web tasarım proje ve uygulama arıyorsanız sizleri ağırlamak için ofislerimize bekliyoruz.

Karşıyaka Web Tasarım | Marka Şehir Projesi


Web tasarıma ilişkin ayrıntıları paylaşmakla birlikte,  Karşıyaka Web Tasarım markasının da içinde olduğu “marka şehir” projemizi özet olarak sunarak hem komple proje üretme ve uygulama yeteneklerimizi  sizlerin takdirine sunmak hem de gelecek öngörülerimizi paylaşarak başta şehirlerimiz olmak üzere şirket, firma ve markalara katkı sunmak istemekteyiz.


Öncelikle MARKA ŞEHİR proje ayrıntılarını BURADAN incelemenizi öneriyoruz.


Özet olarak “Marka Şehir” bir şehir pazarlama yöntemidir. Her şehir hatta ilçelerin bile kendine özgü kültürel mirasları, doğal yapı ve çevre, yöreye ait belirgin bir niteliği ve ünlü olan, yöre ile özdeşleşmiş doğal kaynaklardan elde edilmiş coğrafi ürünler bulunmaktadır.


İşte bu yöreye ait değerlerin yaratıcı bir proje kapsamında şehrin tüm dinamikleriyle birlikte ortak hareket edilerek öncelikle şehrin pazarlanması yapılmaktadır. Yine bu şehirdeki kaynaklardan yararlanılarak üretilen ürün ve hizmetleri üreten, pazarlayan şirketler belirli bir bölgede kümelenmeleri sağlanarak ulusal ve küresel talep yaratılmaktadır. Şehrin bilinirliği artıkça o şehirle özdeşleşen ürün ve hizmetleri üreten markaların da bilinirliği artmakta, aynı şekilde bir yerde kümelenen bu markaların bilinirliği ve talebi artıkça da şehir bilinirliği artmakta ve şehir hızla gelişmektedir. Yani karşılıklı birbirini besleyen fayda ilişkisi bulunmaktadır.

Dahası kümelenme beraberinde tatlı bir rekabet yaratması ve birbirlerini gözlemleyerek farklılaşmak için sürekli arayışların olması yeni buluşların, yeni ürün tasarımların ve diğer Fikri ve Sınai Mülkiyet haklarının gelişmesine de olanak sağlaması nedeniyle küresel ölçekte de talep gördüğü kadar rekabet edebilir duruma da gelmektedirler.


Örneğin Hollanda' da küçük bir yer olan Boskoop' da kümelenen ve işini bilen 700 firma tüm Avrupa'ya  bahçe bitkilerini başarılı bir şekilde satmaktadır. Bu kümelenme yüksek bir miktarda talep yaratırken, kümelenen şirketlerin de gelişmesine önemli derecede katkı sunmaktadır.


Burada, İştiraki olduğumuz Etkin Patent tarafından geliştirilen ve uygulanan Karşıyaka Web Tasarım firmasın da içinde bulunduğu “marka şehir” projesinin oluşturulması ve uygulanmasından da kısaca söz edilerek hem paket bir projenin özellikleri hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamak hem de “marka şehir” projesinin kazanımlarının neler olabileceği konusunda katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz.


Proje ve proje kapsamındaki 160 adet marka tescil edilmiştir. Bu tesciller, projenin önemsenmesi, şehir markaların oluşturulması ve en önemlisi Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları kapsamında proje geliştirmesine katkı sunabileceği gibi sektör içinde önemli üstünlükler de sağlaması da hedeflenmiştir.


Projenin ana teması, tüm marka şehirler hem kendi yerel dinamikleriyle şehir ve şehirdeki markalarla özgün ve ayırt edici olacak hem de diğer marka şehirlerle aynı amaç etrafında, işbirliği yaparak şehirlerin ve ülkemizin gelişmesine katkı sunacak formatta olmalı ve ayrıca bu projenin geliştirilen ve yürütenin Etkin Patent' in olduğu algısını güçlü şekilde yansıtılması amaçlanmıştır.


Bu hedefler doğrultusunda marka şehir projesinin bütünlüğünü ortaya koyması için hepsi için  simge, logo ve web tasarım sayfalarının aynı olmalı ama her şehir için de özgün ve ayırt edicilik sağlamalıydı.


Elbette ki oldukça geniş ve yüksek hedefleri olan bu marka şehir projesinde konumlandırma stratejinize uygun isim, web tasarım, simge, logo tasarlamak güçtü ama gördüğünüz gibi sade, akılda kalıcı ve her şehir için ayırt edicilik sağlayan, şehir ve dinamiklerini simgeleyen bir halka ve aynı halka etrafında aynı amaca yönelmiş ve işbirliğini ifade eden,  OK şekilleri ve bu oklarda da şehrin takım renkleri kullanılarak özgün ve ayırt edicilik sağlanmaya çalışılmıştır.


Bütün marka şehir web tasarım siteleri aynı formatta hazırlanmış ancak şehir takımlarının renkleri ve şehir resimleri kullanılarak farklılaştırılmıştır. Birden fazla şehirle özdeşleşen takımlar olduğu şehirler için ise o şehirle özdeşleşebilecek renkler seçilmiştir. Örneğin Karşıyaka' da iki önemli ve bilinen takıma sahip olduğundan logo turuncu ve lacivert renklerden oluşturulmuşken, web tasarım sayfa renkleri ise Karşıyaka ile özdeşleşen turuncu renk tercih edilmiştir. Yine İzmir' de birçok takım olması ve İzmir' de yapılan bir anket çalışmasında İzmir' lilerin kendilerini en çok mavi rengin ifade ettiği sonucundan yola çıkılarak İzmir için mavi renk tercih edilmiştir.

Şehir takımlarının renkleri sadece ayırt edicilik sağlanması bakımından seçilmemiştir. Şehir takımları yoğun sahiplenme ve bir arada olma duygusu yaşattığından marka şehir projesinde özellikle tercih edilmiştir.  Son yıllarda özellikle Trabzonspor üç büyükler diye tabir edilen takımların arasına girmesi de açık ve net bir şehir takımın Trabzon şehrinin  bilinirliğine sağladığı katkı bakımdan önemli bir örnek teşkil etmektedir. Dahası Trabzonspor' un sağladığı bilinirliğinden yararlanılarak şehir pazarlaması ve şehrin ticaretinin gelişmesi de daha kolay sağlanabilir.

Proje fikri ve geliştiricisi Etkin Patent,  çözüm ortağımız Karşıyaka Patent ve Karşıyaka Web Tasarım olarak şehir pazarlama projesi kapsamında hem şehirleri hem de şehir ve değerleriyle özdeşleşen yeni markaların oluşturulmasına katkı sunarak ekonomik ve sosyal değerler kazanmasına katkı sunmak için her şehir için ayrı ayrı hazırlanacak projelerin mümkünse içinde olmak, yenilikçi fikirlerimizle katkı sunmak istemekteyiz. Bunun kısa zamanda gerçekleşmemesi halinde ise, Şirket ve şahıs işletmelerine, gelecek öngörüsü üzerine konumlandırılmış bugün için göz ardı edilen ama gelecek de önemli bir yeri olacak şehirle özdeşleşen yeni markaların oluşmasına katkı sunmak istiyoruz.

Sizler de bugünden güvenle yatırım yapabileceğiniz ve gelecekte oldukça değerli olacak yeni marka oluşumların içinde olmak, ayırt edici, özgün, yerel ama küresel etki yapacak marka ve işbiriği arıyorsanız ofislerimize bekliyoruz.


Karşıyaka Web Tasarım” ve İştiraki olduğu Etkin Patent en yeni teknolojileri kullanarak her zaman ayırt edici, katma değer üretecek yaratıcı projeler üreterek markalaşmanıza ve yeni Pazar ve müşterilere daha kolay erişmenize maksimum katkı sağlamaktadır.

Web Tasarımı

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten