Online Marka Başvuru Karşıyaka Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz.
Online Marka Başvuru
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Bülent Ecevit Cd. 6753/19 Sk. Karşıyaka/İzmir +90 212 212 35 17 Karşıyaka Web Tasarım Logo

Online Marka Başvuru

Tek Sınıflı Marka Tescil Ücreti

205 TL (KDV DAHİL)

{Türk Patent Resmi Harç Bedeli}

 

+

HİZMET ÜCRETİ

149 TL + KDV

 

=

TOPLAM FİYAT

381 TL

{KDV DAHİL}

Online Marka Başvuru Karşıyaka Web Tasarım, Online Marka Başvurusu nasıl yapıldığını, oldukça indirim yapılmış başvuru ve marka tescil ücretlerini burada bulabilirsiniz.
,  Ana Kategori : Marka,  Kategori :  Marka Tescil  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
Bülent Ecevit Cd. 6753/19 Sk. Karşıyaka/İzmir +90 212 212 35 17 Karşıyaka Web Tasarım

Karşıyaka Web Tasarım Logo

Online Marka Başvuru-Karşıyaka Web Tasarım

Karşıyaka Web Tasarım ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent' in web sayfalarında bulunan  online marka tescil sayfasından kredi kartı ile ödeme yaparak aynı gün içinde markanızı tescil edebilir, anında com tr alan adının tahsis ve tescilini sağlayabilir ve yine aynı gün içinde Karşıyaka Web Tasarım' ın çok uygun fiyatlarla sunduğu Hazır Web tasarım sayfalarını satın alarak ürün ve hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Karşıyaka Web tasarım online marka tescil sayfasında sadece marka tescil başvurularını değil aşağıda yazılı diğer marka iş ve işlemlerini yine online ödeme yaparak aynı gün içinde yapabilirsiniz.

Online marka tescil başvurularınız alındıktan sonra marka danışmanlarımız tescil edilecek marka ile önceden tescilli markalar arasında benzerlik araştırması yapılmakta ve tarafınıza yazılı olarak raporlanmaktadır. Marka sorgulama ve araştırma sonucunda uygun olan ve tarafınızca onaylanan markalar aynı gün içinde başvuruları yapılmaktadır. 

Marka Şehir Karşıyaka” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız Marka Tescil Ücreti ve Tasarım Tescil Ücretleri başlıklı yazılarımızı ve Kampanyalarımızı incelemenizi öneriyoruz. Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo, tasarım, com tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette  yer alabilirsiniz. Online Tescil sayfamıza BURADAN inceleyebilirsiniz.
 

Marka tescil başvurusu sonrası şayet isteniyorsa com tr uzantılı markanın alan adının tahsis ve tescil işlemleri de yapılmaktadır. Yine sipariş edilmiş kampanya dahilinde hazır web tasarım sayfanız da aynı gün içinde yayına verilerek hemen ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına başlayabilirsiniz.

Online Marka Başvuru

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten