Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Kurslar başlıyor » Karşıyaka Web Tasarım Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenecek mesleki ve hobi kurslarına kayıtlar başladı.
Kurslar başlıyor

Kurslar başlıyor

Ana Kategori : Blog, Kategori : Karşıyaka Haberleri
Karşıyaka Haberleri Kurslar başlıyor Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenecek mesleki ve hobi kurslarına kayıtlar başladı.
Karşıyaka Web Tasarım +90 212 212 35 17


Her yıl düzenlediği kurslara özellikle gençler ve kadınlar yoğun katılım gösteriyor. Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü desteğiyle gerçekleştirilecek kurslar, aynı zamanda bireylere meslek kazandırmak açısında da ayrı bir önem taşıyor.

Bu yıl düzenlenecek olan hobi kursları kapsamında el sanatları, iğne oyası, dikiş, nakış ve giyim kursları, bilişim ve eğitim kursları içersinde ise web tasarım, okuma-yazma, yabancılara yönelik Türkçe seviye kursu, İngilizce, bilgisayar destekli ön muhasebe kursları bulunacak. Mesleki eğitim kurslarında ise işaret dili, hasta kabul işlemleri kursu, özürlü bakım, aşçı yardımcılığı, pasta çırağı, çocuk bakımı elemanı, manikür-pedikür, cilt bakım, temel makyaj ve saç bakımı ve yapımı kursları yer alacak.

Karabağlar Belediyesi'ne ait Eskiizmir, Esendere, Cennetçeşme, Aydın, Aşık Veysel, Eserkent, Refet Bele, Özgür ve Limontepe Semt Merkezleri'nde verilecek olan kursları bitirenlere Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı sertifika da verilecek.


/kaynak:Hürriyet